Jak się nauczyć angielskiego?

Kurs języka angielskiego

Naucz się płynnie mówić po angielsku

Uczyłeś się już angielskiego, ale potrzebujesz lepszego sposobu nauki?

Pomogę uporządkować Twoją wiedzę i w końcu zaczniesz mówić swobodnie. Nauka w Edulingo zawsze przebiega w przyjaznej atmosferze, a gramatyka jest przyswajana w sposób naturalny, poprzez aktywne mówienie.

Wszystkie zajęcia będą nagrywane, więc możesz wrócić do poprzednich lekcji w dowolnej chwili! Na kursie poznasz skuteczne techniki uczenia się, a za pomocą aplikacji do ćwiczenia słówek przestaniesz je zapominać i zaczniesz ich używać!

Lekcje w małych grupach lub indywidualne
platforma do nauki język angielskiego
Wszystkie materiały dostępne na platformie

Aplikacja do nauki języka angielskiego
Aplikacja do ćwiczenia słówek
materiały do nauki angielskiego w domu
Dodatkowe zadania do pracy w domu i uczenia słówek
Nauka języka angieskiego
Dla wszystkich poziomów znajomości języka angielskiego
Intensywność dostosowana do Twoich potrzeb
nauka języka angielskiego
Nagrania z lekcji
Sprawdź czy ten kurs jest dla Ciebie

Rozmawiaj płynnie po angielsku

  • Czy chcesz swobodnie rozmawiać z osobami z zagranicy?
  • Czy Twoja praca wymaga płynnego porozumiewania się po angielsku?
  • Może nawet uczyłeś się przez kilka lat angielskiego, ale podczas podróży zauważyłeś, że masz problem ze słownictwem?
  • Chciałbyś zapisać się na kurs, ale nie masz czasu na dojazdy do szkoły językowej?
  • Więc, jak się nauczyć angielskiego?
O kursach

Co zawierają kursy angielskiego

Kursy zostały zaprojektowane tak, aby przede wszystkim pomóc Ci przezwyciężyć barierę językową i zacząć mówić. Na zajęciach nauczysz się dużo nowych słówek i struktur gramatycznych potrzebnych do codziennej komunikacji. Na koniec po zajęciach otrzymasz ode mnie zadania i wskazówki co możesz zrobić sam w domu.

Kurs Lato 2024

Kurs Lato skierowany jest do osób, które w miesiącach lipiec, sierpień, wrzesień chcą kontynuować naukę. Na zajęciach największą uwagę poświęcimy językowi angielskiemu w codziennych sytuacjach oraz rozmowie ogólnie. Po każdych zajęciach otrzymasz materiały (teksty, video, linki do artykułów itp.), a na kolejnym spotkaniu będziemy o tym rozmawiać.
START: Lipiec

Kurs Konwersacyjny

Na kursie konwersacyjnym poprawisz płynność w mówieniu, rozumienie ze słuchu oraz pewność siebie w komunikacji w języku angielskim. Na zajęciach będziesz korzystać z różnorodnych materiałów dydaktycznych, takich jak nagrania audio i wideo, artykuły prasowe, oraz autentyczne sytuacje komunikacyjne, aby umożliwić Ci praktykę języka angielskiego w różnych kontekstach. Lektor aktywnie słucha i udziela wskazówek, a najważniejsze zagadnienia i błędy są omawiane na koniec spotkania.

Kurs Języka Angielskiego Ogólny

Kurs języka angielskiego ogólny to program nauki, który ma na celu rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim we wszystkich czterech obszarach: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Kurs ten skupia się na zapewnieniu Ci solidnej podstawy językowej oraz umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach.
Podczas kursu języka angielskiego ogólnego będziesz poznawać i praktykować podstawowe reguły gramatyczne, poszerzać słownictwo, uczyć się używać poprawnych struktur językowych i zdobywać umiejętność rozumienia prostych tekstów czy słuchania ze zrozumieniem. Kurs języka angielskiego ogólnego jest odpowiedni dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę języka angielskiego lub mają podstawową wiedzę językową i chcą ją wzmocnić. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy pragną zbudować pewność siebie w komunikacji w języku angielskim i poszerzyć swoje umiejętności językowe, aby być w stanie porozumiewać się w różnych sytuacjach życia codziennego.

Kurs Biznesowy

Podczas kursu angielskiego biznesowego będziesz mieć okazję doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne w różnych obszarach biznesowych, takich jak zarządzanie, marketing, sprzedaż, finanse czy HR. Kurs skupia się na rozszerzeniu słownictwa i frazeologii biznesowej, naukę specyficznych konstrukcji gramatycznych oraz doskonalenie umiejętności związanych z skutecznym przekazywaniem informacji w kontekście biznesowym.

Napisz do nas

Skontaktuj się

Masz pytanie o kurs? Chcesz zacząć uczyć się angielskiego?
Wyślij wiadomość, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.