O nas


O nas

Edulingo

Cześć, nazywam się Maciek i chciałbym Ci opowiedzieć trochę o sobie i działalności, którą założyłem w 2019 roku.

Z wykształcenia jestem nauczycielem angielskiego. Ukończyłem językoznawstwo stosowane na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego oraz Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Opolu na kierunku język angielski.

Studia pokazały mi, jak skutecznie uczyć języka, a także zainspirowały mnie do tego, aby pomagać innym w nauce. Już podczas studiów zacząłem udzielać prywatnych lekcji, głównie dzieciom. Następnie odkryłem, że bardzo lubię uczyć osoby dorosłe i dostrzegłem, że praca z nimi wymaga zupełnie innego podejścia.

W 2019 roku założyłem Edulingo i postanowiłem poświęcić się temu na pełen etat. Każdego roku Edulingo się rozwija, a dzisiaj oprócz mnie działa również zespół lektorów, którzy mają ten sam cel – pomagać w nauce języka angielskiego.

Nasze kursy są skoncentrowane na nauce mówienia, ponieważ jest to podstawowa i najbardziej przydatna umiejętność. Zdajemy sobie sprawę, że masz ograniczony czas na naukę, dlatego tworzymy kursy, które koncentrują się na najpotrzebniejszych rzeczach. Chcemy, aby każda chwila, którą poświęcasz na naukę, była produktywnie wykorzystana.

Nasza metoda opiera się przede wszystkim na mówieniu oraz poznawaniu i utrwalaniu nowego słownictwa. Stawiamy także na budowanie solidnej podstawy gramatycznej, ale bez zbędnych szczegółów, które nie są potrzebne do codziennej komunikacji. Celem lektora jest przede wszystkim pokazanie Ci, jak zaaplikować zdobytą wiedzę w codziennych rozmowach.

To tak w skrócie, ale jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, umów się ze mną na bezpłatną konsultację. Zbadam Twój poziom języka i dokładnie opowiem, jak działamy.

Co mówią o nas klienci

Zobacz opinie naszych kursantów